NOVÉ - NA PRODEJ POZEMKY v CHKO ŠUMAVA NA HRANICI S NP ŠUMAVA POZEMKY NAVAZUJÍCÍ NA INTRAVILÁN OBCE KAŠPERSLÉ HORY - NÁDHERNÝ VÝHLED NA REJŠTEJN - NOVÉ

 

Š

AVIA A 31 r.v. 1986

ŠUMAVA-Kašperské Hory-Rejštejn pozemky 75 058 m2

Dobrá Voda u Hartmanic na ŠUMAVĚ  900 m.n.m. na trase Železná Ruda - Sušice

  Avia - Renault 11- 1000MB

Aktualní čas na Vašem Personal Computeru

 

 

 

 

 AVIA A 31 r.v. 1986

  
Řazení na podlaze 5ti+1R stupňové, spotřeba 16 L nafty/100 km, tepelně izolovaná skříň s bočními a velkými zadními dvoudílnými vraty, pneu nové, po celkové generelní opravě, tlumiče, tlaky, těsnění, čepy, řízení...Dobře otypovaná - nízké povinné ručení !!!!
Cena dle nabídky. Rychlé jednání sleva. Dohoda jistá.

Kontakt E-mail: marc.potuzak@seznam.cz nebo tel: 0049-175 6969089

Nahoru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  Š

Nahoru


 

  ŠUMAVA-Kašperské Hory-Rejštejn pozemky 75 058 m2

Kašperské Hory-pozemek 75 058m2 : pohled na pozemek od východu na západ, vlastní pozemek zabírá spodní 1/2 fotografie Kašperské Hory-pozemek 75 058m2 : pohled na pozemek od západu na východ, vlastní pozemek je prakticky ve středu fotografie a je ohraničen dvěmi do dálky se sbíhajícími řadami stromů, které jsou součástí pozemku 
Kašperské Hory-pozemek 75 058m2 : celkový pohled na pozemky z protisvahu, vlastní pozemky tvoří celek uprostřed fotografie přes celou délku foto, ohraničený je dvěmi řadami stromů na obou koncích se sbíhajicí a tvoří tak tvar sploštělé čočky se špičatými konci. 
Jedná se o neoplocené pozemky v těsném sousedství vesnice Kašperské Hory na málo používané cestě do Rejštejna začínající za vesnicí "u křížku", jsou situované na mírném svahu skloněném k jihu, v nadmořské výšce 800 m.n.m., vedeno jako ostatní plocha a pastvina. Pro možnou zástavbu rekreační či bytovou nutno zařadit do územního plánu obce. Krásné čisté prostředí s nádherným výhledem do údolí k Rejštejnu na řece OTAVĚ. V zimně dobré podmínky pro běžkaře a v Kašperských Horách vlek se sjezdovkou, v dosahu 30 min. Churáňov, Zadov, Železná Ruda, Špičák. V létě koupání, cykloturistika, horská kola, kanoistika na Otavě, jízda na koních....Přes pozemek vede el.vedení. K pozemku vede asfaltová silnička s takřka nulovým provozem.
1.fotografie: pohled na pozemek od východu na západ, vlastní pozemek zabírá 1/2 fotografie.
2.fotografie: pohled na pozemek od západu na východ, vlastní pozemek je prakticky ve středu fotografie a je ohraničen dvěmi do dálky se sbíhajícími řadami stromů, které jsou součástí pozemku.
3.fotografie: celkový pohled na pozemky z protisvahu, vlastní pozemky tvoří celek uprostřed fotografie přes celou délku foto, ohraničený je dvěmi řadami stromů na obou koncích se sbíhajicí a tvoří tak tvar sploštělé čočky se špičatými konci.
Celková výměra 74 698 m2. Prodejní cena vcelku - osobní jednání.

Kontakt E-mail: marc.potuzak@seznam.cz nebo tel: 0049-175 6969089

Nahoru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dobrá Voda u Hartmanic na ŠUMAVĚ  900 m.n.m. na trase Železná Ruda - Sušice

Dobrá Voda č.p. 8 zleva-první chalupa po levé straně po vjezdu do osady z hlavní silnice Sušise-Hartmanice-Železná Ruda Dobrá Voda č.p. 8 zpravaprvní chalupa po levé straně po vjezdu do osady z hlavní silnice Sušise-Hartmanice-Železná Ruda Dobrá Voda č.p.8 zespoduprvní chalupa po levé straně po vjezdu do osady z hlavní silnice Sušise-Hartmanice-Železná Ruda
Chalupa se nachází obci Dobrá Voda u Hartmanic v nadmořské výšce cca 900 m nad mořem. A jedná se o první chalupu nalevo po vjezdu do obce. Má nejvyšší č.p. tedy 8. Je situovana na svahu se sklonem směrem do Čech a za dobrého počasí je z oken vidět asi 50 Km daleko (Brdy - vrch Třemšín,vrch Praha..}. Příjezd k chalupě je po st.silnici ze Sušice do Železné Rudy. Jedna se o klasicke sumavske obydli na zastavene plose cca 130 m2 se sedlovou strechou, podsklepeno[klenute sklepni stropy-čtyři sklepy], v prizemi je pet mistnosti + WC a koupelna a v podkrovy je predpoklad pro vybudovani dalsich trech az ctyrech mistnosti. Celkova plocha pozemku je cca 698 m2 a je veden jako stavebni, tedy je mozne realizovat dalsi zastavbu. V soucasnosti byla zahajena celkova rekonstrukce objektu. Jedna se predevsim o drenazni prace [odvedeni destovich vod od zakladoveho zdiva],přivedena el.energie do sloupku 220/380 V, připravena jama pro septik a kanalizaci. Sklepni prostory pripraveny pro polozeni beton.podlah, připravena vymena oken a pri realizaci podkrovnich prostor pripadna vymena stresni krytiny. Nutna bude tez nova fasada. Je možné též objekt objekt zrekonstruovat a pak by mel by byt bezplatne pronajmut na dobu 10ti či více let.. Rad bych take upozornil na skutecnost,ze chalupa se nachazi v Narodnim Parku Sumava na velmi atraktivnim miste, vhodne pro vybudovani pensionu s pohostinstvim či obchodem.v NP je stavební uzávěra a jiné než stávající objekty nebudou s velkou pravděpodobností realizovány. Toto je jedna z mála posledních možností, jak získat relativně levně nemovitost v tak nádhérném koutě, jakým bezesporu Šumava je.Též je možne objekt nechat zbořit a postavit nový na zcela jiných základech (stavebni plocha je cca 698m2).Předpokladaná prodejní cena je otázkou osobního jednání.

Kontakt E-mail: marc.potuzak@seznam.cz nebo tel: 0049-175 6969089

Nahoru